Přejít na obsah
Tábor Hutě

Nejčastěji kladené otázky

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se paintballu, dopravy aj.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nepotřebuje, vše mu u nás zapůjčíme. Potřebuje pouze pevné (ideálně nepromokavé) boty do lesa a šátek, který poslouží jako ochrana krku při hrách.

Autobus na Tábor Hutě vypravujeme pouze z Prahy. Pokud jste z jiného kouta republiky a Praha pro vás není vhodné město, je možné dovést účastníka dopravou vlastní.

Určitě nevadí. První den účastníka se vším seznámíme, proběhne paintballové školení a postupně si vše vyzkouší. Zbraně jsou jednoduché na manipulaci a hry jsou přizpůsobeny tak, aby je zvládli i nováčci.

Ano, vypere. Jedná se o potravinářské barvivo, které bez problému z oblečení po jednom vyprání pustí.

Někdy štípne, někdy ne :-). Ale určitě se nemusíte bát. Dbáme na to, aby měli účastníci tělo zakryté (maska na obličeji, šátek na krku, rukavice, kombinéza) a oblečení rány výrazně utlumí.

Paintball se snažíme hrát každý den dopoledne i odpoledne s tím, že odpoledne bývá scénářová mise započtena do celotáborové hry. Jako večerní program máme doplňkové nepaintballové aktivity.

Ideálně 1.000,- až 1.500,- na dokoupení paintballových kuliček, které by měly vystačit po celý tábor. Peníze se přemění na paintballové kuličky, které účastník postupně čerpá. To co nevystřílí poslední den opět vrátíme v penězích účastníkovi. Je možné přibalit i drobné do místího bufetu, kde lze zakoupit pití či nějaké laskominy.