Přejít na obsah
Tábor Hutě

Reference

Stále nejste rozhodnuti, jestli je náš paintballový tábor ta správná volba? Přečtěte si co o nás říkají rodiče účastníků. Pak už jen stačí vybrat turnus a zábava může začít!

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za svého syna. Upřímně absolutně to nechápu, odjel znuděný kluk bez zájmu (samozřejmě kromě svého mobilu, tabletu a počítače) a přijel někdo naprosto nadšený, v autě po celé dvě hodiny vyprávěl zážitky a jen co přijel domů tak nám ukazoval kliky, taktiku a vybíral si paintballové vybavení. No… smekám před vámi!

David R.


Dobrý den, Patrikova první slova po návratu - nejlepší tábor na kterém jsem byl!!! Za rok jedu zase!! Takže velké díky a příští prázdniny na shledanou 🙂

Jitka J.


Děkuji Vám mnohokrát za to, že jste perfektně zvládli mého samorostlého syna Jiřího a to dokonce takovým způsobem, že se mu tábor nesmírně líbil a těší se na příští rok na repete. Jen tak dále. Nevycházím z úžasu, jak jste to dokázali. Ať se daří.

Pavel G.


Děkujeme vám, že se dětem takhle věnujete, zpestřujete jim prázdniny i přes svůj volný čas, ve dnech vašich dovolených. Máte můj obdiv a moc si vážím toho, co pro kluky/holky děláte. Je nepřekonatelné vidět, jak David pokaždé odjíždí nadšený, natěšený, rychlost, kterou se balí..., a pak se zklamáním, že už je konec, se po 10 dnech vrací. Slova "Škoda, že je ten tábor jen na 10 dní. Proč to vždycky tak rychle uteče!!!!!" myslím mluví za vše. 🙂 Jste skvělí. Díky za vše a příští rok určitě navi 🙂

Radka


Musím Vám poděkovat za úžasný tábor. Syn byl poprvé a přijel nadšený. Příští rok chce jet na dva turnusy. Ještě jednou díky.

Jana P. a Marek


Dobrý večer, přestože jsem se na dno kufru svého syna dostala až za vydatné pomoci vysavače, čistících prostředků a s vypětím všech převážně psychických sil Vám moc děkuji za bezva tábor. Roman přijel špinavej, i když zdaleka ne tak jako obsah jeho kufru, ale naprosto šťastnej, plnej zážitků a se závazkem jet jednoznačně příští rok znovu. Bezprostředně po otevření jeho kufru se mi draly do očí slzy, vystřídali se u mě chvíle hysterie, vzteku i lítosti a zapřísáhla jsem Romana, že pokud ještě kdy pojede na tábor, bude to takový ten typ "Bibione Barbie Camp All Inclusive*****." a pojede s igelitkou, abych ji pak mohla popřípadě rovnou vyhodit do popelnice. Teď už jsem v klidu, pračku jsem stejně plánovala koupit novou a s maminkou jeho táborového spolubydlícího se znám, takže v příštích týdnech si postupně povyměňujeme ponožky atd. 🙂 Kromě jasného plánu jet za rok znovu a minimálně s dodávkou jednoho kousku - Romana, popř. posily v podobě jeho sestry, ráda bych se zeptala, zda pořádáte také nějaké jiné akce podobného rázu třeba jen na víkend nebo tak nějak. Jsem moc vděčná za fotky, které byly průběžně zveřejňovány, celá naše rozvětvená rodina na zeměpisné trase Darfour, Sudán - Praha - Hradec Králové - Frýdek Místek napjatě sledovala Vaše dobrodružství. Obdivuji Vaše nadšení a schopnost takto nadchnout děti, obdivuji Vaši trpělivost a práci, která celému táboru předchází,děkuji paní zdravotnici, kuchařům a všem ostatním. Doufám, že jsem Vás úvodem svého e-mailu moc nevyděsila, rozhodně jsem to neměla v úmyslu. Přeji Vám hezký večer a dlouhý odpočinek, který si jistě zasloužíte. Hrdá matka seržanta Romana, ač sama bez hodnosti 🙂

Daniela L.


Chtěli bychom Vám poděkovat za tábor, kterého se účastnil syn. Nešetřil chválou a i když o táboru nechtěl ani slyšet, na ten Váš se těší i v dalším roce 👍👏💪. Odnesl si z něj nějaké modřiny (ale to k tomu patří 🤣), tak i kontakty na nové kamarády a krásné vzpomínky. Za všechno Vám chceme ještě jednou poděkovat 🤗. Těšíme se na příští tábor pod vaším vedením.

Adela G.